OpenLayersD8 (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Center
et: Keskel

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Description field
et: Kirjelduse väli

en: Icon
et: Ikoon

en: View
et: Kuva

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Error
et: Viga

en: Node
et: Postitus

en: Active
et: Aktiivne

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Line
et: Rida

en: Base
et: Baas

en: center
et: keskele

en: Sources
et: Allikad

en: Map
et: Kaart

en: Controls
et: Nupud

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Title field
et: Tiitli väli

en: View mode
et: Kuvarežiim
