OpenLayersD8 (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Center
fi: Keskellä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Description field
fi: Kuvauskenttä

en: Icon
fi: Ikoni

en: View
fi: Näytä

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Error
fi: Virhe

en: Active
fi: Voimassa

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Line
fi: Rivi

en: Base
fi: Ydin

en: description
fi: kuvaus

en: Sources
fi: Lähteet

en: Source type
fi: Lähdetyyppi

en: Map
fi: Kartta

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Module name
fi: Moduulin nimi

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: View mode
fi: Näyttötila
