OpenLayersD8 (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Description field
gu: વર્ણન ક્ષેત્ર

en: View
gu: જુઓ

en: Error
gu: ભુલ

en: Node
gu: નોડ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Line
gu: લીટી

en: Sources
gu: સ્ત્રોતો

en: Map
gu: નકશો

en: Module name
gu: મોડ્યુલ નામ
