OpenLayersD8 (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Center
ta: மையம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Description field
ta: விளக்கம் துறை

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: View
ta: பார்

en: Error
ta: பிழை

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Line
ta: வரி

en: Sources
ta: மூலங்கள்

en: Map
ta: வரைபடம்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
