OpenLayersD8 (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Description field
te: వివరణ ఖాళీ

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Error
te: సమస్య

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Sources
te: మూలాలు

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
