OpenLayersD8 (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (61 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Description field
hu: Leírás mező

en: Icon
hu: Ikon

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: ID
hu: Azonosító

en: Node
hu: Tartalom

en: Active
hu: Aktív

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Base
hu: Alap

en: description
hu: leírás

en: Sources
hu: Hírforrások

en: Source type
hu: Forrás típusa

en: Map
hu: Térkép

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Map height
hu: Térkép magassága

en: ...
hu: …

en: Module name
hu: Modulnév

en: Icon size
hu: Ikon méret

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Namespace
hu: Névtér

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Title field
hu: Cím mező

en: Control
hu: Vezérlés

en: Data Source
hu: Adatforrás

en: Tooltip
hu: Eszköztipp

en: Maps
hu: Térképek

en: Data source
hu: Adatforrás

en: Icon URL
hu: Ikon webcím

en: OpenLayers Map
hu: OpenLayers térkép

en: Title Field
hu: Cím mező

en: Choose the field which will appear as a title on tooltips.
hu: Az eszköztippek címeként megjelenő mező kiválasztása.

en: Description Field
hu: Leírás mező

en: Markers
hu: Jelölők

en: Icon anchor
hu: Ikon horgony

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Map Height
hu: Térkép magassága

en: Openlayers Map
hu: Openlayers térkép

en: Which field contains geodata?
hu: Melyik mező tartalmaz geoadatokat?

en: Choose the field or rendering method which will appear as a description on tooltips or popups.
hu: Az eszköztippek vagy felbukkanó ablakok leírásaként használt mező vagy megjelenítési metódus kiválasztása.

en: View modes are ways of displaying entities.
hu: A nézetmódok entitások megjelenítésének különböző lehetséges módjai.

en: One map | @count maps
hu[0]: Egy térkép
hu[1]: @count térkép

en: Map icon
hu: Térkép ikon

en: Icon shadow URL
hu: Ikon árnyék webcím

en: Shadow anchor
hu: Árnyék horgony

en: Popup anchor
hu: Felbukkanó horgony

en: Please add at least one geofield to the view.
hu: Legalább egy „földrajzi mező” hozzáadása szükséges a nézethez.

en: Row @row requires the data source to be configured.
hu: @row sor megköveteli az adatforrás beállítását.

en: Map height needs to be a positive number.
hu: A térképmagasság pozitív szám kell legyen.

en: Label missing
hu: Címke hiányzik

en: Grouped Markers
hu: Csoportosított jelölők

en: Min. Zoom
hu: Legkisebb nagyítás

en: Max. Zoom
hu: Legnagyobb nagyítás

en: Rendered @entity entity
hu: Megjelenített @entity entitás
