OpenLayersD8 (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Error
ku: هەڵە

en: Node
ku: گرێ

en: Active
ku: چالاکە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Line
ku: هێڵ

en: Sources
ku: سەرچاوەکان
