OpenLayersD8 (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: Node
ne: नोड

en: Active
ne: सक्रिय

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Sources
ne: स्रोत

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
