OpenLayersD8 (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Error
ug: خاتالىق

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Base
ug: ئاساس

en: Sources
ug: مەنبەلەر

en: Controls
ug: كونترول
