OpenLucius (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (87 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Body
cs: Text

en: Previous
cs: Předchozí

en: Register
cs: Registrovat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Group
cs: Skupina

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Administration
cs: Administrace

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Update
cs: Aktualizovat

en: week
cs: týden

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Files
cs: Soubory

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page title
cs: Název stránky

en: Footer
cs: Patička

en: File ID
cs: ID souboru

en: Authored by
cs: Autor

en: Plain text
cs: Prostý text

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
cs: Na @site momentálně probíhá údržba. Zakrátko by měl být web opět v provozu. Děkujeme vám za trpělivost.

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Tools
cs: Nástroje

en:  ago
cs:  před

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Folder
cs: Složka

en: second
cs: vteřina

en: minute
cs: minuta

en: Messages
cs: Zprávy

en: day
cs: den

en: month
cs: měsíc

en: year
cs: rok

en: hour
cs: hodina

en: Group Name
cs: Název skupiny

en: Changed
cs: Změněno

en: by
cs: od

en: Tabs
cs: Záložky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Add comment
cs: Přidat komentář

en: Publish content
cs: Zveřejnit obsah

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Delete content
cs: Smazat obsah

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Unpublish content
cs: Skrýt obsah

en: Make content sticky
cs: Přilepit obsah nahoru v seznamu

en: Make content unsticky
cs: Zrušit přilepení obsahu

en: Promote content to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Remove content from front page
cs: Odstranit obsah z titulní stránky

en: Save content
cs: Uložit obsah

en: An administrator created an account for you at [site:name]
cs: Administrátor pro vás vytvořil účet na webu [site:name]

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Upload files
cs: Nahrát soubory

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Search result highlighting input
cs: Zvýraznit hledaný text ve výsledcích.

en: Large (480×480)
cs: Velký (480x480)

en: Medium (220×220)
cs: Střední (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
cs: Náhled (100x100)

en: Default long date
cs: Výchozí dlouhý formát data

en: Default medium date
cs: Výchozí střední formát data

en: Default short date
cs: Výchozí krátký formát data

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: Block the selected user(s)
cs: Zablokovat vybrané uživatele.

en: Cancel the selected user account(s)
cs: Zrušit vybrané uživatelské účty

en: Unblock the selected user(s)
cs: Odblokovat vybrané uživatele

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
cs: Žádost na zrušení uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
cs: Náhradní přihlašovací informace pro uživatele [user:display-name] na webu [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (čeká na schválení)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (schválen)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (zablokován)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (zrušeno)

en: Links related to the active user account
cs: Odkazy týkající se aktivního uživatelského účtu

en: Administrative task links
cs: Odkazy pro administrativní úkoly

en: Site information links
cs: Odkazy na informace o webu

en: Site section links
cs: Odkazy na hlavní sekce webu

en: User tool links, often added by modules
cs: Odkazy na uživatelské nástroje, často přidané prostřednictvím modulů
