OpenLucius (2.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (17 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Body
mg: Votoatiny

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Submit
mg: Manaiky

en: Group
mg: Vondrona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Update
mg: Ovana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: Search index
mg: Pejy fikarohana

en: Full content
mg: Anatiny feno

en: Make content sticky
mg: Paingory io lahatsoratra io

en: Make content unsticky
mg: Tsy paingorina io lahatsoratra io

en: Promote content to front page
mg: Asondroty eo @ pejy voalohany io lahatsoratra io
