OpenLucius (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (55 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Body
oc: Còs

en: Previous
oc: Precedent

en: Submit
oc: Sometre

en: Group
oc: Grop

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Administration
oc: Administracion

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: Update
oc: Metre a jorn

en: week
oc: setmana

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Files
oc: Fichièrs

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
oc: @site es actualament en mantenença. Lo site tornarà foncionar lèu. Mercé per vòstra paciéncia.

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Logout
oc: Sortir

en: Add Folder
oc: Apondre un dorsièr

en: Remove Folder
oc: Suprimir lo dorsièr

en: Folder
oc: Dorsièr

en: second
oc: segonda

en: minute
oc: minuta

en: Messages
oc: Messatges

en: day
oc: jorn

en: month
oc: mes

en: year
oc: an

en: hour
oc: ora

en: Changed
oc: Modificat

en: by
oc: per

en: Tabs
oc: Onglets

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Attach files
oc: Jónher des fichièrs

en: Add comment
oc: Apondre un comentari

en: Publish content
oc: Publica lo contengut

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Full content
oc: Contengut complet

en: Unpublish content
oc: Despublicar un contengut

en: Make content sticky
oc: Rendre lo contengut estatic

en: Make content unsticky
oc: Rendre lo contengut non estatic

en: Promote content to front page
oc: Promòure un contengut en pagina d'acuèlh

en: Remove content from front page
oc: Levar un contengut de la pagina d'acuèlh

en: Save content
oc: Enregistrar un contengut

en: An administrator created an account for you at [site:name]
oc: Un administrator a creat un compte per vos sus [site :name]

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat
