OpenLucius (2.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (92 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Register
lt: Registruotis

en: Submit
lt: Siųsti

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Email notifications
lt: El. pašto pranešimai

en: Administration
lt: Administravimas

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Archive
lt: Archyvas

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: week
lt: savaitė

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Files
lt: Failai

en: Created
lt: Sukurta

en: Post
lt: Įrašas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: File ID
lt: Failo ID

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Members
lt: Nariai

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Folder
lt: Katalogas

en: second
lt: antras

en: minute
lt: Minutės

en: Messages
lt: Žinutės

en: day
lt: diena

en: month
lt: mėnesis

en: year
lt: metai

en: hour
lt: valanda

en: Posts
lt: Įrašai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Interval
lt: Intervalas

en: by
lt: pagal

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Questions
lt: Klausimai

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Active users
lt: Aktyvūs nariai

en: Attach files
lt: Prisegti failus

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: Publish content
lt: Publikuoti turinį

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Compact
lt: Glaustai

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: Blocked users
lt: Užblokuoti nariai

en: Archived
lt: Suarchyvuota

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Unpublish content
lt: Nebeskelbti turinio

en: Make content sticky
lt: Prikabinti puslapio viršuje

en: Make content unsticky
lt: Atkabinti turinį nuo viršaus

en: Promote content to front page
lt: Iškelti turinį į pirmą puslapį

en: Remove content from front page
lt: Pašalinti turinį iš pirmo puslapio

en: Save content
lt: Išsaugoti turinį

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lt: [site:name] administratorius jums sukūrė paskyrą

en: The body of the message.
lt: Žinutės turinys.

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Cancel the selected user account(s)
lt: Atšaukti pažymėto nario paskyrą(-as)

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros panaikinimas [user:display-name] - [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lt: Prisijungimo informacijos keitimas [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (laukiama administratoriaus patvirtinimo)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (patvirtinta)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (užblokuota)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (panaikinta)
