OpenLucius (2.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (92 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: week
lv: nedēļa

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Files
lv: Faili

en: Created
lv: Izveidots

en: Post
lv: Ieraksts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Footer
lv: Kājene

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: File ID
lv: Faila ID

en: Authored by
lv: Autors

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Members
lv: Dalībnieki

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: Vietne '@site' pašlaik tiek apkopta. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par pacietību.

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Tools
lv: Rīki

en: Logout
lv: Iziet

en: Add Folder
lv: Pievienot mapi

en: Remove Folder
lv: Pārvietot mapi

en: Rename Folder
lv: Pārsaukt mapi

en: Folder
lv: Mape

en: second
lv: otrais

en: minute
lv: minūte

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: day
lv: diena

en: month
lv: mēnesis

en: year
lv: gads

en: hour
lv: stunda

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Post title
lv: Ieraksta virsraksts

en: Changed
lv: Labots

en: Interval
lv: Intervāls

en: by
lv: Iesniedza

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Active users
lv: Aktīvie lietotāji

en: Message Body
lv: Vēstules saturs

en: Publish content
lv: Publicēt saturu

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Compact
lv: Kompakts

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Unpublish content
lv: Atpublicēt saturu

en: Remove content from front page
lv: Noņemt saturu no pirmās lapas

en: Save content
lv: Saglabāt saturu

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lv: Administrators ir izveidojis jums kontu vietnē [site:name]

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: HTML Date
lv: HTML Datums

en: HTML Datetime
lv: HTML Datums un Laiks

en: HTML Month
lv: HTML Mēnesis

en: HTML Time
lv: HTML Laiks

en: HTML Week
lv: HTML Nedēļa

en: HTML Year
lv: HTML Gads

en: HTML Yearless date
lv: HTML Datums bez gada

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Block the selected user(s)
lv: Bloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Cancel the selected user account(s)
lv: Atcelt atzīmēto(-os) lietotāja(-u) kontu(-us)

en: Unblock the selected user(s)
lv: Atbloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lv: Lietotāja [user:display-name] pieejas datu maiņa vietnē [site:name]

en: Links related to the active user account
lv: Saites, kas saistītas ar aktīvo lietotāja kontu

en: Administrative task links
lv: Administratīvo uzdevumu saites

en: Site information links
lv: Vietnes informācijas saites

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites

en: User tool links, often added by modules
lv: Lietotāja rīku saites, ko bieži pievieno moduļi
