OpenLucius (2.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (118 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Body
tr: Gövde

en: Previous
tr: Önceki

en: Register
tr: Kaydol

en: Submit
tr: Gönder

en: Group
tr: Grup

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Email notifications
tr: E-posta bildirileri

en: Administration
tr: Yönetim

en: Projects
tr: Projeler

en: Project
tr: Proje

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: Name
tr: İsim

en: Update
tr: Güncelle

en: Archive
tr: Arşiv

en: Add new
tr: Yeni ekle

en: week
tr: hafta

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Teaser
tr: Özet

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Files
tr: Dosyalar

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Post
tr: Gönderi

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Group ID
tr: Grup ID

en: File ID
tr: Dosya ID

en: Authored by
tr: Yazan

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Members
tr: Üyeler

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
tr: @site şu anda bakımda. Kısa bir süre sonra geri döneceğiz. Sabrınız için teşekkürler.

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Tools
tr: Araçlar

en: Logout
tr: Çıkış

en: Folder
tr: Klasör

en: second
tr: ikinci

en: minute
tr: dakika

en: Messages
tr: İletiler

en: day
tr: gün

en: month
tr: ay

en: year
tr: yıl

en: hour
tr: saat

en: Posts
tr: Gönderiler

en: Team
tr: Takım

en: Teams
tr: Takımlar

en: Changed
tr: Değişti

en: Interval
tr: Aralık

en: by
tr: yazan

en: Privacy
tr: Gizlilik

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Questions
tr: Sorular

en: Anonymous user
tr: Konuk kullanıcı

en: Authenticated user
tr: Kimliği doğrulanmış kullanıcı

en: Group Type
tr: Grup Türü

en: Add comment
tr: Yorum ekle

en: Publish content
tr: İçeriği yayınla

en: User account
tr: Kullanıcı hesabı

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Search index
tr: Dizinde ara

en: Compact
tr: Sade

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Delete content
tr: İçeriği sil

en: Blocked users
tr: Engellenmiş kullanıcılar

en: Archived
tr: Arşivlendi

en: Full content
tr: Tüm içerik

en: Unpublish content
tr: İçeriği yayından kaldır

en: Make content sticky
tr: İçeriği kalıcı yap

en: Make content unsticky
tr: İçeriğin kalıcılığını kaldır

en: Promote content to front page
tr: İçeriği ana sayfaya yükselt

en: Remove content from front page
tr: İçeriği ana sayfadan kaldır

en: Save content
tr: İçeriği kaydet

en: An administrator created an account for you at [site:name]
tr: Bir yönetici [site:name] sitesinde sizin için bir hesap oluşturdu

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: The body of the message.
tr: İleti gövdesi.

en: files
tr: dosyalar

en: Last page
tr: Son sayfa

en: Fallback date format
tr: Yedek tarih biçimi

en: Site branding
tr: Site markası

en: First page
tr: İlk sayfa

en: Search result highlighting input
tr: Aranan ifadenin vurgulandığı arama sonucu

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: Large (480×480)
tr: Geniş (480x480)

en: Medium (220×220)
tr: Orta (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
tr: Küçükresim (100x100)

en: HTML Date
tr: HTML Tarihi

en: HTML Datetime
tr: HTML Tarih Saat

en: HTML Month
tr: HTML Ay

en: HTML Time
tr: HTML Zaman

en: HTML Week
tr: HTML Hafta

en: HTML Year
tr: HTML Yıl

en: HTML Yearless date
tr: HTML Yılsız tarih

en: Default long date
tr: Varsayılan uzun tarih

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
tr: l, F j, Y - H:i [PHP tarih biçimi]

en: Default medium date
tr: Varsayılan orta tarih

en: Default short date
tr: Varsayılan kısa tarih

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü

en: Block the selected user(s)
tr: Seçilmiş kullanıcıları engelle

en: Cancel the selected user account(s)
tr: Seçilmiş kullanıcı hesaplarını iptal et

en: Unblock the selected user(s)
tr: Seçilmiş kullanıcı hesaplarının engellemesini kaldır

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
tr: [site:name] hesabı iptali [user:display-name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
tr: [site:name] sitesindeki [user:display-name] oturum açma bilgilerinde değişiklik

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
tr: [site:name] sitesindeki [user:display-name] için hesap ayrıntıları

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
tr: [site:name] sitesindeki [user:display-name] kullanıcısının hesap ayrıntıları (yönetici onayı bekliyor)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
tr: [site:name] sitesindeki [user:display-name] kullanıcısının hesap ayrıntıları (onaylandı)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
tr: [site:name] sitesindeki [user:display-name] kullanıcısının hesap ayrıntıları (engellendi)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
tr: [site:name] sitesindeki [user:display-name] kullanıcısının hesap ayrıntıları (iptal edildi)

en: Links related to the active user account
tr: Etkin kullanıcı hesabı ile ilişkili bağlantılar

en: Administrative task links
tr: Yönetim görevleri bağlantıları

en: Site information links
tr: Site bilgileri bağlantıları

en: Site section links
tr: Site bölümleri bağlantıları

en: User tool links, often added by modules
tr: Sıklıkla modüller tarafından eklenen kullanıcı araçları bağlantıları
