OpenLucius (2.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (71 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Body
eu: Gorputza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Submit
eu: Bidali

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Project
eu: Proiektua

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Add new
eu: Gehitu berria

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Created
eu: Sortua

en: Question
eu: Galdera

en: Post
eu: Argitalpena

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Published
eu: Argitaratua

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Members
eu: Kideak

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eu: @site momentu honetan mantentze lanetan dago. Laster egon beharko ginake bueltan. Mila esker zure pazientziagatik.

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Tools
eu: Tresnak

en: Logout
eu: Irten

en: second
eu: segundua

en: minute
eu: minutua

en: English
eu: Ingelesa

en: Messages
eu: Mezuak

en: Activity
eu: Aktibitate

en: day
eu: egun

en: month
eu: hilabete

en: year
eu: urtea

en: hour
eu: ordua

en: Posts
eu: Bidalketak

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Interval
eu: Bitartea

en: Questions
eu: Galderak

en: Group settings
eu: Talde ezarpenak

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Active users
eu: Erabiltzaile aktiboak

en: Add comment
eu: Gehitu iruzkina

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: Publish content
eu: Edukia argitaratu

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Delete content
eu: Edukia ezabatu

en: Blocked users
eu: Erabiltzaile blokeatuak

en: Unpublish content
eu: Edukia desargitaratu

en: Save content
eu: Eduki gorde

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Site information links
eu: Webgunearen informazio estekak
