OpenLucius (2.0.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (42 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Body
mr: मुख्य

en: Previous
mr: मागील

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Email notifications
mr: ई मेलने अधिसूचना

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: week
mr: आठवडा

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Files
mr: फाईल्स

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Question
mr: प्रश्न

en: Post
mr: लेख

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored by
mr: लेखक

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
mr: @site सध्या दुरुस्तीसाठी बंद आहे. आम्ही लवकरच परत येऊ. आपल्या संयमासाठी(patience) धन्यवाद.

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Tools
mr: साधने

en: English
mr: इंग्लीश

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: People
mr: लोक

en: Add comment
mr: टिप्पणी द्या

en: Dutch
mr: डच
