OpenLucius (2.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (45 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Question
ne: प्रश्न

en: Footer
ne: फुटर

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored by
ne: लेखक

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ne: @site मा अहिले मर्मत-संभारको काम भईराखेको छ। यसको लागि केहि बेर लाग्नसक्छ। यहाँको धैर्यताको लागि धन्यवाद।

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Activity
ne: गतिविधि

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Dutch
ne: डच

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Remove content from front page
ne: मुखपृष्ठबाट सामग्री हटाउनुहोस्

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
