OpenLucius (2.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (85 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Submit
sk: Odoslať

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Email notifications
sk: E-mailové notifikácie

en: Administration
sk: Administrácia

en: Project
sk: Projekt

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Add new
sk: Pridať nový

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Files
sk: Súbory

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Question
sk: Otázka

en: Post
sk: Príspevok

en: Footer
sk: Päta

en: Published
sk: Zverejnené

en: File ID
sk: ID súboru

en: Authored by
sk: Autor

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Members
sk: Členovia

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sk: Na stránke @site momentálne prebieha údržba. Onedlho by mala byť opäť v prevádzke. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Tools
sk: Nástroje

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: second
sk: druhé

en: minute
sk: minúta

en: English
sk: Angličtina

en: Messages
sk: Správy

en: Activity
sk: Aktivita

en: day
sk: deň

en: hour
sk: hodina

en: Posts
sk: Príspevky

en: People
sk: Používatelia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Questions
sk: Otázky

en: Group settings
sk: Nastavenia skupiny

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Group Type
sk: Typ skupiny

en: Active users
sk: Aktívni používatelia

en: Attach files
sk: Pripojiť súbor

en: Add comment
sk: Pridať komentár

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Publish content
sk: Zverejniť obsah

en: Not applicable
sk: Neurčené

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Delete content
sk: Odstrániť obsah

en: Blocked users
sk: Blokovaní používatelia

en: Unpublish content
sk: Zrušiť zverejnenie obsahu

en: Make content sticky
sk: Prilepiť obsah

en: Make content unsticky
sk: Zrušiť prilepenie obsahu

en: Promote content to front page
sk: Propagovať obsah na hlavnej stránke

en: Remove content from front page
sk: Odstrániť obsah z hlavnej stránky

en: Save content
sk: Uložiť obsah

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Not specified
sk: Neurčené

en: Last page
sk: Posledná strana

en: just now
sk: práve teraz

en: First page
sk: Prvá strana

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Block the selected user(s)
sk: Zablokovať vybraných používateľov

en: Cancel the selected user account(s)
sk: Zrušiť vybraných používateľov
