OpenLucius (2.0.0-alpha5) - en to os translation catalogue (22 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Body
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Administration
os: Разамынад

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
