OpenLucius (2.0.0-alpha5) - en to th translation catalogue (41 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Add new
th: เพิ่มใหม่

en: week
th: สัปดาห์

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Question
th: คำถาม

en: File ID
th: รหัสไฟล์

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Messages
th: ข้อความ

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: People
th: บุคคล

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Questions
th: คำถาม

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: First page
th: หน้าแรก

en: Links related to the active user account
th: Links related to the user account.

en: Administrative task links
th: Contains links to administrative tasks.

en: Site information links
th: Use this for linking to site information.

en: Site section links
th: Use this for linking to the main site sections.

en: User tool links, often added by modules
th: Contains links for site visitors. Some modules add their links here.
