OpenLucius (2.0.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (29 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Submit
ug: يوللاش

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add new
ug: يېڭىنى قوشۇش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ug: تور بېكەت يېڭىلىنىۋاتىدۇ......@

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Posts
ug: يازمىلار

en: People
ug: ئەزالار

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Publish content
ug: مەزمۇن ئېلان قىلىش

en: Log Out
ug: چېكىنىش

en: Save content
ug: مەزمۇن ساقلاش
