OpenLucius (2.0.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Body
ur: متن

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Email notifications
ur: ای میل اطلاعات

en: Administration
ur: تنظیم

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ur: @site فی الحال زیرِ تعمیر ہے۔ براہِ مہربانی کچھ دیر بعد دوبارہ کوشش کیجیے۔

en: Anonymous
ur: گمنام

en: English
ur: انگریزی

en: Dutch
ur: ڈچ
