OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (127 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Body
gl: Corpo

en: Previous
gl: Anterior

en: weight
gl: peso

en: Register
gl: Rexistrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Manager
gl: Xestor

en: Administration
gl: Administración

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Book
gl: Libro

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Add new
gl: Engadir novo

en: week
gl: semana

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Files
gl: Ficheiros

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Created
gl: Creado

en: Question
gl: Pregunta

en: Post
gl: Entrada

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Group ID
gl: ID Grupo

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Authored by
gl: Creado por

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Members
gl: Membros

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
gl: @site está en mantemento nestes intres. Pronto estaremos de volta. Grazas pola súa paciencia.

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Order
gl: Orde

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Logout
gl: Saír

en: second
gl: segundo

en: English
gl: Inglés

en: Messages
gl: Mensaxes

en: day
gl: día

en: month
gl: mes

en: year
gl: ano

en: hour
gl: hora

en: Posts
gl: Entradas

en: People
gl: Persoas

en: Changed
gl: Cambiado

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Questions
gl: Preguntas

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Administrator
gl: Administrador

en: Active users
gl: Usuarios/as activos/as

en: Dutch
gl: Holandés

en: Message Body
gl: Corpo da mensaxe

en: Publish content
gl: Publicar contido

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Category ID
gl: ID da categoría

en: Not applicable
gl: Non aplicable

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Compact
gl: Compacto

en: Book page
gl: Páxina de libro

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Delete content
gl: Eliminar contido

en: Blocked users
gl: Usuarios rotos

en: Entities
gl: Entidades

en: Archived
gl: Arquivado

en: Full content
gl: Contido completo

en: Unpublish content
gl: Despublicar contido

en: Make content sticky
gl: Facer que o contido quede fixo na cabeza das listas

en: Make content unsticky
gl: Facer que o contido non quede fixo na cabeza das listas

en: Promote content to front page
gl: Levar contido a páxina principal

en: Remove content from front page
gl: Quitar contido da páxina principal

en: Save content
gl: Gardar contido

en: An administrator created an account for you at [site:name]
gl: Un administrador creou para vostede unha conta en [site:name]

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: No activity yet.
gl: Ainda non hai actividade.

en: Not specified
gl: Non especificado

en: Fallback date format
gl: Formato de data de respaldo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Search result highlighting input
gl: Resaltando o resultado da procura

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Large (480×480)
gl: Grande (480x480)

en: Medium (220×220)
gl: Medio (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
gl: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
gl: Data HTML

en: HTML Datetime
gl: Data e hora HTML

en: HTML Month
gl: Mes HTML

en: HTML Time
gl: Hora HTML

en: HTML Week
gl: Semana HTML

en: HTML Year
gl: Ano HTML

en: HTML Yearless date
gl: Data anual HTML

en: Default long date
gl: Data longa predeterminada

en: Default medium date
gl: Data mediana predeterminada

en: Default short date
gl: Data curta predeterminada

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
gl: d/m/Y - H:i

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
gl: Solicitude de cancelación de conta para [user:display-name] en [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
gl: Substitución de información de inicio de sesión para [user:display-name] en [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (pendente de aprobación polo administrador)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (aprobada)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
gl: Detalles de conta de [user:display-name] en [site:name] (bloqueada)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (cancelada)
