OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to he translation catalogue (112 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Body
he: תוכן

en: Previous
he: הקודם

en: weight
he: גובה

en: Register
he: הרשמה

en: Submit
he: שלח

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Manager
he: מנהל

en: Administration
he: ניהול

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Project
he: פרוייקט

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Book
he: ספר

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Add new
he: הוספת חדש

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Teaser
he: תקציר

en: Updated
he: עודכן

en: Files
he: קבצים

en: Created
he: נוצר

en: Question
he: שאלה

en: Post
he: הודעה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Published
he: מפורסם

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: File size
he: גודל קובץ

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Members
he: חברים

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
he: @site אינו זמין כרגע עקב תחזוקה. אנו מקווים להפעיל את האתר מחדש במהרה. תודה על הסבלנות.

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Tools
he: כלים

en: Order
he: סידור

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Logout
he: יציאה

en: Folder
he: תיקיה

en: second
he: שניה

en: minute
he: דקה

en: English
he: אנגלית

en: Messages
he: מסרים

en: activity
he: פעילות

en: Activity
he: פעילות

en: day
he: יום

en: month
he: חודש

en: year
he: שנה

en: hour
he: שעה

en: Posts
he: הודעות

en: People
he: משתמשים

en: Changed
he: השתנה

en: Loading...
he: טוען...

en: Privacy
he: פרטיות

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Questions
he: שאלות

en: Group settings
he: הגדרות קבוצה

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Authenticated user
he: משתמש מאומת

en: Administrator
he: מנהל

en: Group Type
he: סוג קבוצה

en: Active users
he: משתמשים פעילים

en: Add comment
he: הוספת תגובה

en: Dutch
he: הולנדית

en: Publish content
he: פרסום תוכן

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Choose a category
he: בחירת קטגוריה

en: Category ID
he: מזהה סיווג

en: Not applicable
he: לא ישים

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: Compact
he: קומפקטי

en: Book page
he: עמוד ספר

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Delete content
he: מחיקת תוכן

en: Add member
he: הוספת משתתפים

en: Blocked users
he: משתמשים חסומים

en: Entities
he: ישויות

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Unpublish content
he: העברת תוכן למצב לא פורסם

en: Make content sticky
he: הפיכת התוכן לדביק

en: Make content unsticky
he: הפיכת התוכן ללא דביק

en: Promote content to front page
he: קידום תוכן לדף הראשי

en: Remove content from front page
he: הסרת תוכן מדף הבית

en: Save content
he: שמירת תוכן

en: An administrator created an account for you at [site:name]
he: אדמיניסטרטור יצר עבורך חשבון ב[site:name]

en: Notebook
he: עמודי מידע

en: Not specified
he: לא מוגדר

en: Last page
he: הדף האחרון

en: Fallback date format
he: ברירת המחדל למבנה תאריך

en: First page
he: דף ראשון

en: Default medium date
he: ברירת המחדל לתאריך בינוני

en: Cancel the selected user account(s)
he: ביטול חשבונות המשתמשים שנבחרו
