OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to km translation catalogue (63 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Body
km: តួ

en: Previous
km: មុន

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Group
km: ក្រុម

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Files
km: ឯកសារ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Question
km: សំណួរ

en: Post
km: ប្រកាស

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
km: @site ​កំពុង​ស្ថិត​នៅ​ក្រោម​ការ​ថែទាំ ។ យើង​នឹង​ត្រឡប់​មក​វិញ​ក្នុង​ពេល​ឆាប់​ៗ​នេះ​ ។ សូម​អរគុណ​ចំពោះ​ការ​រង់​ចាំ​ ។

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Order
km: លំដាប់

en: Logout
km: ចេញ

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Posts
km: ប្រកាស

en: People
km: មនុស្ស

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: Publish content
km: បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Book page
km: ទំព័រ​សៀវភៅ​​

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Unpublish content
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា

en: Make content sticky
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មាតិកា​​ជាប់​

en: Make content unsticky
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មាតិកា​មិន​ជាប់

en: Promote content to front page
km: ផ្សព្វផ្សាយ​មាតិកា​នៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Remove content from front page
km: យក​មាតិកា​ចេញ​ពី​ទំព័រ​មុខ

en: Save content
km: រក្សាទុក​​មាតិកា​

en: An administrator created an account for you at [site:name]
km: អ្នកគ្រប់គ្រង​បានបង្កើត​គណនី​សម្រាប់​អ្នក​នៅ [site:name]
