OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to ku translation catalogue (61 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Previous
ku: پێشوو

en: weight
ku: کێش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Submit
ku: بنێرە

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Manager
ku: سەرپەرشتیار

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Project
ku: پرۆژە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Question
ku: پرسیار

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: File size
ku: قەبارەی پەڕگە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ku: @site لە ژێر چاک کاریدایە ئێستا ، بەم زووانە دەگەڕێینەوە . سوپاس بۆ خۆڕاگریت .

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Order
ku: ڕیز

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: People
ku: خەڵک

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: Publish content
ku: ناوەڕۆک بڵاوبکەوە

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: Book page
ku: په‌ڕه‌ی پەڕتووک

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Unpublish content
ku: کوژاندنەوەی ناوەڕۆک

en: Remove content from front page
ku: لابردنی ناوەڕۆک لە پەڕەی سەرەتا

en: Save content
ku: ناوەڕۆک پاشەکەوت بکە
