OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to lo translation catalogue (15 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Sunday
lo: ວັນອາທິດ

en: Monday
lo: ວັນຈັນ

en: Tuesday
lo: ວັນອັງຄານ

en: Wednesday
lo: ວັນພຸດ

en: Thursday
lo: ວັນພະຫັດ

en: Friday
lo: ວັນສຸກ

en: Saturday
lo: ວັນເສົາ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: People
lo: ຄົນ
