OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (53 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Body
nn: Brødtekst

en: Previous
nn: Forrige

en: weight
nn: vekt

en: Submit
nn: Legg inn

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Manager
nn: Grunnleggjar

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Book
nn: Bok

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Footer
nn: Botntekst

en: Published
nn: Publisert

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nn: @site er under vedlikehald. Vi er snart tilbake. Takk for tålmodet.

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Order
nn: Sorteringsval

en: second
nn: sekund

en: minute
nn: minutt

en: English
nn: Engelsk

en: day
nn: dag

en: month
nn: månad

en: year
nn: år

en: hour
nn: time

en: Posts
nn: Innlegg

en: People
nn: Folk

en: Group settings
nn: Innstillingar for gruppe

en: Add comment
nn: Legg til kommentar

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: User account
nn: Brukarkonto

en: Search index
nn: Søkeindeks

en: Group image
nn: Gruppebilete

en: Book page
nn: Bokside

en: Full content
nn: Heile innhaldet
