OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Category
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Book
ta: புத்தகம்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Sunday
ta: ஞாயிற்றுக்கிழமை

en: Monday
ta: திங்கட்கிழமை

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்க்கிழமை

en: Wednesday
ta: புதன்கிழமை

en: Thursday
ta: வியாழக்கிழமை

en: Friday
ta: வெள்ளிக்கிழமை

en: Saturday
ta: சனிக்கிழமை

en: View
ta: நோக்குக

en: Post
ta: அஞ்சல்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
