OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to af translation catalogue (49 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: weight
af: gewig

en: Register
af: Registreer

en: Submit
af: Stuur

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Manager
af: Bestuurder

en: Administration
af: Administrasie

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Book
af: Boek

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Question
af: Vraag

en: Post
af: Posstuk

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Footer
af: Onderskrif

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored by
af: Geskep deur

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
af: Ons is tans besig met onderhoud op @site. Wees asseblief geduldig, ons sal binnekort weer terug wees.

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Order
af: Bestelling

en: English
af: Engels

en: Posts
af: Posstukke

en: People
af: Mense

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Please wait...
af: Wag asseblief...

en: Dutch
af: Nederlands

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Book page
af: Boekbladsy
