OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to bo translation catalogue (78 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Book
bo: དེབ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Add new
bo: གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Group ID
bo: ཚོ་ཚོགས་ ID

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: File size
bo: ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bo: ད་ལྟ་@site་ནི་ཉམས་གསོ་བྱེད་བཞིན་ཡོད། ང་ཚོ་མགྱོག་པོར་ཕྱིར་སླེབས་ཡོངས། ཁྱེད་ཀྱིས་ངང་རྒྱུད་རིང་བོ་བྱས་པར་ཐུགས་རྗེ་ཆེ།

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Privacy
bo: གསང་དོན།

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Add comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཁ་སྣོན

en: Publish content
bo: ནང་དོན་ཁྱབ་སྤེལ་བྱེད་པ

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Category ID
bo: རིགས་དབྱེའི་ཨང་རྟགས

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད

en: Book page
bo: དེབ་ཀྱི་ངོས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Unpublish content
bo: ནང་དོན་ཁྱབ་སྤེལ་མི་བྱེད་པ

en: Make content sticky
bo: ནང་དོན་གྲས་འགོར་སྦྱར་བ

en: Make content unsticky
bo: ནང་དོན་གྲས་འགོ་ནས་ཕུད་པ

en: Promote content to front page
bo: འདུན་ངོས་སུ་ནང་དོན་འོས་སྦྱོར་བྱེད་པ

en: Remove content from front page
bo: མདུན་ངོས་ནས་ནང་དོན་སུབ་པ

en: Save content
bo: ནང་དོན་ཉར་ཚགས

en: An administrator created an account for you at [site:name]
bo: དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པ་ཞིག་གིས་[site:name]་ཐོག་ཏུ་ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོས་ཡོད།

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Search result highlighting input
bo: ནང་འཇུག་མངོན་བསལ་ཡིན་པར་འཚོལ་བཤེར་བྱེད་པ
