OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to bs translation catalogue (54 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Body
bs: Tijelo

en: Previous
bs: Prethodni

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Administration
bs: Administracija

en: Projects
bs: Projekti

en: Project
bs: Projekt

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Book
bs: Knjiga

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Created
bs: Kreiran

en: Question
bs: Pitanje

en: Post
bs: Članak

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored by
bs: Napisao

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Members
bs: Članovi

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bs: @site se trenutno održava/servisira. Uskoro ćemo opet biti s vama, hvala vam za strpljenje.

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Tools
bs: Alati

en: Order
bs: Poredak

en: English
bs: Engleski

en: Messages
bs: Poruke

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Posts
bs: Postovi

en: Privacy
bs: Privatnost

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Book page
bs: Stranica knjige

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije

en: User account menu
bs: Korisnički meni
