OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to hu translation catalogue (178 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Body
hu: Törzs

en: Previous
hu: Előző

en: weight
hu: súly

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Submit
hu: Beküldés

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Manager
hu: Menedzser

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Projects
hu: Projektek

en: Project
hu: Projekt

en: Find out more
hu: Tovább információ

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Book
hu: Könyv

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Add new
hu: Új hozzáadása

en: week
hu: hét

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Updated
hu: Frissítve

en: Files
hu: Fájlok

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Created
hu: Létrehozva

en: Question
hu: Kérdés

en: Post
hu: Tartalom

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Footer
hu: Lábléc

en: Published
hu: Közzétéve

en: Group ID
hu: Csoportazonosító

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: File size
hu: Fájlméret

en: Authored by
hu: Szerző

en: colors
hu: színek

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Members
hu: Tagok

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hu: @site jelenleg karbantartás alatt áll, tartalma hamarosan újra elérhető lesz. Addig is köszönjük a türelmet.

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Tools
hu: Eszközök

en: Order
hu: Rendelés

en:  ago
hu:  óta

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Add Folder
hu: Könyvtár hozzáadása

en: Folder
hu: Mappa

en: second
hu: másodperc

en: minute
hu: perc

en: English
hu: angol

en: Messages
hu: Üzenetek

en: activity
hu: Tevékenység

en: Activity
hu: Tevékenység

en: day
hu: nap

en: month
hu: hónap

en: year
hu: év

en: hour
hu: óra

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: People
hu: Emberek

en: Add Post
hu: Bejegyzés hozzáadása

en: Team
hu: Csapat

en: Teams
hu: Csapatok

en: Changed
hu: Módosítva

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Questions
hu: Kérdések

en: Group settings
hu: Csoportok beállításai

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Add Group
hu: Csoport hozzáadása

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Active users
hu: Aktív felhasználók

en: Add comment
hu: Új hozzászólás

en: Dutch
hu: holland

en: Message Body
hu: Üzenet törzse

en: Publish content
hu: Tartalom közzététele

en: Select user
hu: Felhasználó kiválasztása

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Choose a category
hu: Szótár kiválasztása

en: Category ID
hu: Kategória azonosítója

en: Not applicable
hu: Nem alkalmazható

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Main Navigation
hu: Fő navigáció

en: Search index
hu: Keresési index

en: No results
hu: Nincs eredmény

en: Compact
hu: Tömör

en: Book page
hu: Könyvoldal

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: tabs
hu: fülek

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Delete content
hu: Tartalom törlése

en: Add member
hu: Tag hozzáadása

en: members
hu: tagok

en: Stream
hu: Folyam

en: Blocked users
hu: Zárolt felhasználók

en: Entities
hu: Entitások

en: Archived
hu: Archivált

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Unpublish content
hu: Tartalom elrejtése

en: Make content sticky
hu: Tartalom kiemelése

en: Make content unsticky
hu: Tartalom kiemelésének megszüntetése

en: Promote content to front page
hu: Tartalom címlapra helyezése

en: Remove content from front page
hu: Tartalom levétele a címlapról

en: Save content
hu: Tartalom mentése

en: An administrator created an account for you at [site:name]
hu: [site:name] adminisztrátora által létrehozott új felhasználói fiók elkészült

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Upload files
hu: Fájlok feltöltése

en: The body of the message.
hu: Az üzenet törzse.

en: Notebook
hu: Jegyzetek

en: stream
hu: folyam

en: No activity yet.
hu: Nincs még tevékenység

en: files
hu: fájlok

en: Not specified
hu: Nincs megadva

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: All Categories
hu: Minden kategória

en: Edit message
hu: Üzenet szerkesztése

en: Book Page
hu: Könyvoldal

en: Fallback date format
hu: Pót dátumformátum

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: First page
hu: Első oldal

en: Search result highlighting input
hu: Keresési eredmény, a keresett szó kiemelve

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Large (480×480)
hu: Nagy (480×480 képpont)

en: Medium (220×220)
hu: Közepes (220×220 képpont)

en: Thumbnail (100×100)
hu: Bélyegkép (100×100 képpont)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
hu: Y. m. d., D – H:i

en: HTML Date
hu: HTML dátum

en: HTML Datetime
hu: HTML dátum idővel

en: HTML Month
hu: HTML hónap

en: HTML Time
hu: HTML idő

en: HTML Week
hu: HTML hét

en: HTML Year
hu: HTML év

en: HTML Yearless date
hu: HTML dátum évszám nélkül

en: Default long date
hu: Alapértelmezett hosszú dátum idővel

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
hu: Y. F j., l – H:i

en: Default medium date
hu: Alapértelmezett közepes dátum idővel

en: Default short date
hu: Alapértelmezett rövid dátum idővel

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
hu: Y. m. d. – H:i

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Block the selected user(s)
hu: A kiválasztott felhasználó tiltása

en: Cancel the selected user account(s)
hu: A kiválasztott felhasználók törlése

en: Unblock the selected user(s)
hu: A kiválasztott felhasználó tiltásának feloldása

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
hu: [user:display-name] felhasználó fióktörlési kérelme [site:name] webhelyen

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
hu: [user:display-name] felhasználó bejelentkezési adatai [site:name] webhelyen

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (jóváhagyásra várva)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (jóváhagyva)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (zárolva)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (törölve)

en: Links related to the active user account
hu: A jelenleg bejelentkezett felhasználó fiókjával kapcsolatos műveletek

en: Administrative task links
hu: Műveletek adminisztrátoroknak

en: Site information links
hu: Információk a webhelyről

en: Site section links
hu: Webhely alegységeire mutató hivatkozások

en: User tool links, often added by modules
hu: Műveletek felhasználóknak, gyakran más modulok révén

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
hu: Kedves [user:display-name]!
    
    [site:name] webhelyen kezdeményezték a felhasználó törlését.
    
    A [site:url-brief] webhely felhasználója törölhető erre a hivatkozásra kattintva, vagy a böngésző címsorába másolva:
    
    [user:cancel-url]
    
    FIGYELMEZTETÉS: A felhasználó törlése nem visszavonható.
    
    A fenti hivatkozás egy napig érvényes, és ha nem lesz felhasználva, semmi nem történik.
    
    --  [site:name] csapata

en: Add the administrator role to the selected user(s)
hu: Kiválasztott felhasználók felruházása az <em>Adminisztrátor</em> szerepkörrel

en: Remove the administrator role from the selected user(s)
hu: Az <em>Adminisztrátor</em> szerepkör megvonása a kiválasztott felhasználóktól
