OpenLucius (2.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (36 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Post
hy: Գրառում

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hy: Ներկայումս @site-ում տեխնիկական սպասարկման աշխատանքներ են տարվում։ Մենք շուտով կրկին հասանելի կլինենք։ Շնորհակալություն Ձեր համբերատարության համար։

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Publish content
hy: Հրապարակել բովանդակությունը

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Delete content
hy: Ջնջել բովանդակությունը

en: Block the selected user(s)
hy: Արգելափակել նշված օգտատերերին

en: Unblock the selected user(s)
hy: Վերականգնել նշված օգտատերերին
