OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: weight
or: ଓଜନ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା
