OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (43 entries)

en: Home
ps: کور

en: Body
ps: تنه

en: Submit
ps: ولیګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Book
ps: کتاب

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Add new
ps: نوی زیاتول

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Footer
ps: پښۍ

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Tools
ps: توكي

en: Order
ps: اوډون

en: English
ps: انګرېزي

en: Activity
ps: چارندتیا

en: day
ps: ورځ

en: month
ps: میاشت

en: year
ps: کال

en: hour
ps: کړی

en: Posts
ps: ليکنې

en: People
ps: خلک

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Save content
ps: منځپانګه خوندي کول

en: First page
ps: لومړی پاڼې
