OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to sl translation catalogue (55 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: weight
sl: teža

en: Register
sl: Registracija

en: Submit
sl: Pošlji

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Book
sl: Knjiga

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Question
sl: Vprašanje

en: Post
sl: Objava

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Footer
sl: Noga

en: Published
sl: Objavljeno

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Authored by
sl: Avtor

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Order
sl: Vrstni red

en: Logout
sl: Odjava

en: English
sl: Angleščina

en: Posts
sl: Prispevki

en: People
sl: Uporabniki

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...

en: Active users
sl: Aktivni uporabniki

en: Publish content
sl: Objavi vsebino

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: Book page
sl: Stran knjige
