OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (30 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Links
bg: Връзки

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: User
bg: Потребител

en: Options
bg: Параметри

en: Created
bg: Създадено

en: Question
bg: Въпрос

en: Explanation
bg: Обяснение

en: Vote
bg: глас

en: General
bg: Общи

en: Authored on
bg: Написано на

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Your vote has been saved.
bg: Гласът ти е добавен
