OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Item
hr: stavka

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Links
hr: Poveznice

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: User
hr: Korisnik

en: Options
hr: Opcije

en: Created
hr: Stvoreno

en: Question
hr: Pitanje

en: Voting
hr: Glasovanje

en: Explanation
hr: Pojašnjenje

en: Vote
hr: Glas

en: General
hr: Općenito

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Locked
hr: Zaključano

en: Errors
hr: Greške
