OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Links
ka: ბმულები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Vote
ka: ხმის მიცემა

en: General
ka: ზოგადი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი
