OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Explanation
kk: Түсініктеме

en: Vote
kk: Дауыс беру

en: General
kk: Басты

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы
