OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (27 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Author
mr: लेखक

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Links
mr: दुवे

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Options
mr: विकल्प

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Question
mr: प्रश्न

en: Vote
mr: मत

en: General
mr: साधारण

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Locked
mr: कुपुपबंद
