OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Item
sv: Artikel

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Links
sv: Länkar

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Unknown
sv: Okänd

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: User
sv: Användare

en: Options
sv: Alternativ

en: Created
sv: Skapad

en: Question
sv: Fråga

en: Voting
sv: Röstning

en: Explanation
sv: Förklaring

en: Vote
sv: Rösta

en: General
sv: Allmän

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Questions
sv: Frågor

en: Anonymous user
sv: Anonym användare

en: Authenticated user
sv: Inloggad användare

en: Locked
sv: Låst

en: Errors
sv: Fel

en: Your vote has been saved.
sv: Din röst har sparats.
