OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Question
af: Vraag

en: Explanation
af: Verduideliking

en: Vote
af: Stem

en: Authored on
af: Geskep op

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker
