OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Item
ar: عنصر

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Links
ar: روابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: User
ar: المستخدم

en: Options
ar: الخيارات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Question
ar: السؤال

en: Explanation
ar: الشرح

en: Vote
ar: صوّت

en: General
ar: عام

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Questions
ar: الأسئلة

en: Anonymous user
ar: مستخدم مجهول

en: Authenticated user
ar: مستخدم موثوق

en: Locked
ar: مقفل

en: Errors
ar: اخطاء
