OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Links
az: Linklər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: General
az: Əsas

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Errors
az: Səhvlər
