OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Options
bs: Opcije

en: Created
bs: Kreiran

en: Question
bs: Pitanje

en: Vote
bs: Glas

en: Authored on
bs: Napisano

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Locked
bs: Zaključano
