OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (39 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Item
cs: Položka

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Links
cs: Odkazy

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: User
cs: Uživatel

en: Options
cs: Možnosti

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Question
cs: Otázka

en: Voting
cs: Hlasování

en: Explanation
cs: Vysvětlení

en: Vote
cs: Hlasovat

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: General
cs: Obecné

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Questions
cs: Otázky

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Errors
cs: Chyby

en: Your vote has been saved.
cs: Váš hlas byl uložen.
