OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (21 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Explanation
dz: གསལ་བཤད།

en: Vote
dz: གདམ་ཁ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།
